Log ind Opret konto
🎁 WELCOME BONUS · Bet It All

Log ind på Bet It All | Sikker adgang til din konto

Welcome Bonus $500 Bonusser+100 Oversigt100% Match
100%Match Bonus
$500Max Bonus
+100Free Spins
35xWagering
30 daysValidity
🎁 WELCOME BONUS 2026
Claim Your Bet It All Welcome Bonus

# Log ind på Bet It All | Sikker adgang til din konto Velkommen til Bet It All – en underholdningsplatform, der kombinerer casinospil, live casino og sportsbedømmelser med et otte ugers lojalitetsprogram baseret på point. Hvis du er ny spiller, er det vigtigt at forstå, hvordan DA Bonus fungerer på platformen. Bet It All tilybder flere bonustilbud, herunder et standard casinovælkomstbonusudslag på 100% op til €200 plus 50 gratis spins ved et minimalt indskud på €50, samt en alternativ variant på 100% op til €50 plus 20 gratis spins ved €20. Disse bonusser har forskellige krav – for eksempel kræver hovedtilbuddet 25 gange indsats på bonus plus indskud og 35 gange på gevinster fra gratis spins inden for tre dage. Maksimal indsats er €2 pr. runde. Nye spillere skal også vide, at betalingsmetoder varierer efter placering, og det er afgørende at læse aktuelle vilkår, da betingelser kan ændres. Lojalitetsniveauer starter på Ven-niveau og stiger gennem Bronze Sølv, Guld, Platin, Diamant og Sort Diamant – hver med særlige præmier som tirsdags kontantbonus og onsdags cashback.

Claim $500 Bonus → All Promotions Read Review

What is the Bet It All welcome bonus?

Bet It All offers new players a 100% match welcome bonus up to $500, plus 100 free spins on your first deposit. The bonus is credited automatically — no promo code required. Below are the key numbers you need to know before claiming.

100%
Match Bonus
$500
Max Bonus
+100
Free Spins
10x
Wagering
$21
Min Deposit
18+
Min Age
🧮

Bonus Calculator

Move the slider to see exactly what you get at Bet It All
Your deposit amount $100
$21$500
💰 $100 Bonus Amount
🎯 $200 Total to Play
🎰 100 Free Spins
🎲 $160 Slots Value

All available bonuses at Bet It All

Beyond the welcome bonus, Bet It All offers several ongoing promotions for both new and returning players. Each bonus type has its own value, wagering requirements and minimum deposit. Always read the full terms before claiming any offer.

All Bonuses & Promotions

Updated 2026
Bonus Value Wagering Min Deposit Validity
Velkomsttilbud – Casino100% op til 200 kr + 50 gratis spins25x bonus + indbetaling / 35x gevinster fra free spins18 kr3 dage
Kryptovaluta-indbetaling150% op til 100 kr30x bonus + indbetaling10 kr3 dage
Weekend Reload50% op til 200 kr17x bonus + indbetaling20 kr3 dage
Sportsvæddemål – Velkomsttilbud3x 10 kr risikofrie væddemålOdds 1,60–3,0020 kr7 dage
Express Accumulator Boost5%–100% gevinststigningOdds 1,30–10,00 pr. valgIngen specificeretLøbende

How to Claim

Claiming your Bet It All welcome bonus is straightforward. Follow these four steps to activate your bonus and start playing with extra funds.

How to Claim

1
Register or Login

Create a new account at Bet It All or sign in to your existing account.

2
Make a Qualifying Deposit

Deposit a minimum of \$21 to trigger your welcome bonus. Use a payment method registered in your name.

3
Bonus is Credited Automatically

Your \$500 bonus and 100 free spins are credited automatically after deposit confirmation.

4
Complete Terms

Wager 10x the bonus amount on sports bets. Casino, live dealer and horse racing do not count toward rollover.

Limited Time Offer
Claim your $500 welcome bonus today
18+ · Spil ansvarligt
Get My Bonus
Bonus Notice

Bonus terms, wagering requirements and eligible games at Bet It All may change at any time. Always read the full T&C before claiming any offer. All bonus decisions and wagering activity are entirely your own responsibility.

FAQ

Hvor lang tid tager det at få adgang til Bet It All efter login?+
Efter du logger ind på Bet It All, får du øjeblikkelig adgang til alle tilgængelige spil og sportsvedslagsmuligheder. Hvis du oplever forsinkelser, skal du kontrollere din internetforbindelse og browserens cacheminelager. Kontakt supportteamet med oplysninger om dit enhed og browser, hvis problemet fortsætter.
Kan jeg bruge samme logindetaljer på Bet It All på både desktop og mobil?+
Ja, dine logindetaljer fungerer på både desktop og mobilenheder. Bet It All er designet til brug på både computer og mobil, hvor tjenesten er tilgængelig. Du kan skifte mellem enhederne uden at skulle oprette nye konti. Sikr dig altid, at du logger ud på offentlige enheder.
Hvad er minimumsindsatsen på Bet It All's Live Casino-borde?+
Minimumsindsatserne varierer efter bordtype og kan ændres. Du skal altid kontrollere grænserne, der vises på bordet, før du deltager eller placerer et bud. Grænserne kan også variere efter din geografi og trin i loyalitetsprogrammet. Se prisoplysningerne direkte i Live Casino-interfacet.
Hvor meget kan jeg vinde maksimalt fra Bet It All's onsdagskassebetalingsprogram?+
Maksimalt udbetalingsbeløb fra onsdagskassebetalingen er ti gange præmiebeløbet. For eksempel giver Bronze-niveauer 5% cashback mens Gold, Platinum og Diamond giver 10%. Dit nøjagtige beløb afhænger af dit loyalitetsniveau og omsætningen i løbet af ugen.
Hvilke Kryptovaluta-indbetalinger kvalificerer til Bet It All's Crypto Bonus?+
Bet It All tilbyder 150% bonus op til €100 for kvalificerede kryptovaluta-indbetalinger, der ikke er din første indbetaling. Minimumsindbetaling er €10 med 30x omsætningskrav på bonus plus indbetaling inden for tre dage. Kun indbetalinger fra godkendte kryptovalutaer kvalificerer sig til dette tilbud.
Hvor mange point skal jeg samle for at nå Platinum-niveau på Bet It All?+
Platinum I-niveauet kræver 5.000.000 point, Platinum II kræver 7.500.000 point, og Platinum III kræver 10.000.000 point. Point indsamles fra kvalificerede slot-omsætninger på 10 point per €1 og Live Casino på 1 point per €1. En sæson varer otte uger, og pointene nulstilles derefter.